Načítavam...
rozšířené filtrování
0

MTBSvezení v terénu na MTB kole je to nejlepší odreagování od každodenního stresu. Horská kola Rozzo si oblíbí začátečník i ostřílený biker, který se nebojí žádných překážek, skoků ani jiných terénních nerovností.


Podle modelové řady
Nejlevnejší
Nejdražší
Vaše výška
cm
Velikost kol
15"
17"
19"
21"
Pohlaví
Pánské
Dámské

MTB HARDTAIL 29" CARBON

Staňte se závodníkem i vy, a to díky našim profesionálním modelům. Horská kola z řady Peak a Pearl mají ultralehký karbonový rám, ovšem s vysokou tuhostí. To je základní předpoklad pro jízdu na té nejvyšší úrovni.  Na naši nejvyšší řadu montujeme jen to nejlepší.

PEAK 10MEN

PEAK 15MEN

PEAK 20MEN

PEAK 30MEN

PEARL 20WOMEN

PEARL 30WOMEN

MTB HARDTAIL 29" ALU PERFORMACE

Kola z řady Boost a Grace jsou pro lidi, kteří se nespokojí s průměrem a ocení kvalitu bez kompromisů. Mají dobře vyvážený hliníkový rám se závodní geometrií, díky které jsou výborně ovladatelná. Ideální volba pro výkonnostní styl jízdy v terénu.

Všechny modely mají  vzduchové vidlice, vynikající pláště Good Year Peak a jsou osazeny napletenými koly na pevných osách  12x148 a 15x110 s ráfky tubeless ready . 


více

BOOST 20MEN

BOOST 25MEN

BOOST 30MEN

BOOST 40MEN

BOOST 60MEN

GRACE 40WOMEN

GRACE 60WOMEN

MTB HARDTAIL 29" ALU TOURIST

Modely Base a Rose vám poskytnou maximální pohodlí pro rekreační jízdu. Tato horská kola jsou ideálním parťákem jak pro víkendové výlety s celou rodinou, tak pro každodenní dojíždění do práce po rozbitých cestách. Výborná kola, která budou dlouho sloužit !

BASE 30MEN

BASE 50MEN

BASE 60MEN

BASE 80MEN

ROSE 50WOMEN

ROSE 80WOMEN